Pohár Nadějí (B tým)

O zápase

Datum utkání

23.09.2017

Soupeři

RC JIMI Vyškov B – RC Tatra Smíchov B

Výsledek

7:12 (0:7) Vývoj skóre: 0:7 / 7:7, 7:12

Sestava

1 Matouš Frič, 2 Tomislav Kopřiva, 3 Martin Berger, 4 Ivan Vinter, 5 Martin Šmakal, 6 Michal Novák, 7 Filip Janský, 8 Hugo Bares, 9 Petr Grmela, 10 Daniel Němec, 11 Kryštof Čala, 12 Luboš Svoboda, 13 Marek Jordánek, 14 Matěj Hegr, 15 Marcel Mana
Střídali: Petr Novotný, Rudolf Cipro, Karel Školař st., Karel Školař ml., Martin Kuzdas, Radek Fialka

Body

Svoboda 5 (P), Grmela 2 (KPP)

Kapitán

Michal Novák

Realizační tým

Pavel Pala, Martin Hudák, Petr Novotný

Zhodnocení utkání

Protože oba týmy měly dostatečný počet hráčů, hrálo se v plných sestavách 15 proti 15. Utkání bylo zcela vyrovnané a přineslo bojovné ragby. Bohužel kvůli mokrému terénu docházelo k častým chybám rukou (předhoz). Na straně soupeře byla lepší organizace hry, podpořená několika hráči prvního týmu Tatry. Náš tým se chvíli hledal, i proto jsme záhy obdrželi pětku. Důvodem našeho hledání je dlouhodobá špatná účast na trénincích, takže hráčům trvá, než si na hřišti na sebe zvyknou. Poté se hra vyrovnala, snažili jsme se hrát více spolu, ale do brankoviště jsme se neprobili. To se podařilo těsně po přestávce, kdy Luboš Svoboda využil jeden ze svých několika průniků obranou a skóre bylo srovnané. Pak nás soupeř zatlačil do defenzívy a odnesli jsme to dvěma žlutými kartami a tedy oslabením o jednoho hráče. Už to vypadalo, že utkání skončí zaslouženou remízou, ale bohužel naše nepozornost v obraně – špatné vyběhnutí a pozdní složení – umožnila tatrovákům rozhodnout utkání pro sebe. Škoda.

Hráčům roje se dnes dařilo více než útočníkům. Rojníci byli kompaktní, nebáli se jít razantně do brány a měli dobré auty. Útok hrál daleko před obranou a byl příliš statický. Ovšem vzhledem k tréninkové morálce byl předvedený výkon týmu slušný.

 

Zprávu sepsal: Pavel Pala

Komentáře