Jakub Doležel, Jan Kovář, David Jaroš, Václav Monček, Vladimír Mazal, David Brtníček, Ondřej Kovář, Radim Trunečka, Petr Pořízek, Martin Kovář, Pavel Pytela, Lukáš Chalabala, Jakub Schmied, David Šenk, Jiří Pantůček – Martin Májovský, Ivan Vinter, Radek Vrána, Filip Janský, Radek Fialka, Kryštof Pittner, Jindřich Bandy, Tomislav Kopřiva.

Martin Kovář

Realizační tým

Milan Šťourač, Václav Luska, Matulová Jarka, Husár

Zhodnocení utkání

Do utkání vstoupil domácí tým velmi vlažně a hned ve 4.minutě po individuální chybě prohrával 0:7. V 8 minutě to bylo již 0:8 pro hostující tým, kdy háčko trefila z trestného kopu útoková spojka. Ve 20 minutě utkání se domácím podařil stav utkání snížit zásluhou Kuby Doležela na přijatelných 7:8 z pohledu domácího týmu. Bohužel tento stav dlouho nevydržel a ve 33. minutě se Říčany ujaly vedení pětkou s kopem a následně hned vzápětí proměnily trestný kop. Stav v 39 min byl tedy 7:20. Vyškovští však nesložily zbraně a ještě do poločasu snížili na 14:20, pětku položil David Jaroš. Ve druhém poločase začali lépe domácí a během 15 minut otočili skóre zápasu zásluhou Trunečky a Pantůčka byl stav 26:20. Bohužel síly docházely a nepomohla nám i vyloučení třech hráčů domácích v závěru utkání. V 80 min Říčany korigovaly stav na konečných 26:25. Z pohledu diváka mohlo jít o pěkné rychlé kombinační ragby, kdy se potkal první a druhý tým tabulky.

Zprávu sepsal: M.Kovář