Pohár Nadějí (B tým)

Ve svém prvním podzimním utkání podal náš rezervní tým solidní výkon. Začali jsme sice vlažně a hned obdrželi pětku, ale pak se hráči více koncentrovali a třemi pětkami během deseti minut otočili skóre.

Zpráva o utkání

Výsledek

59:19 (19:19) Vývoj skóre: 0:5, 7:5,12:5, 19:5, 19:12, 19:19 / 26:19, 33:19, 40:19, 47:19, 52:19, 59:19

Sestava

1 Martin Májovský, 2 Matouš Frič, 3 Ivan Vinter, 4 Martin Šmakal, 5 Filip Janský, 8 Martin Hejč, 9 Petr
Grmela, 10 Daniel Němec, 11 Kryštof Čala, 12 Vladimír Mazal, 13 Marek Jordánek, 14 Tomáš Vojáček

Střídali

Karel Školař st., Petr Novotný, Karel Školař ml., Michal Juřínek, Radek Fialka, Martin Gibala, Adam
Soural

Body

Gibala 18 (2 P, 4 KPP, )Němec 15 (3 P), Grmela 11 (1 P, 3 KPP), Mazal 5 (P), Hejč 5 (P), Frič 5 (P)

Kapitán

Marek Jordánek

Realizační tým

Pavel Pala, Martin Hudák, Petr Novotný

Zhodnocení utkání

Ve svém prvním podzimním utkání podal náš rezervní tým solidní výkon. Začali jsme sice vlažně a hned obdrželi pětku, ale pak se hráči více koncentrovali a třemi pětkami během deseti minut otočili skóre. A měli jsme i další šance. Jenže špatná rozhodnutí hráče s míčem všechny příležitosti zmařila. A tak se dostal ke slovu soupeř a ve zbytku prvního poločasu s námi srovnal krok i skóre. Ovšem druhý poločas, to bylo jiné kafe. Hosty jsme jasně přehrávali a předvedli i několik pohledných akcí pro diváky. A šest položených pětek posunulo výsledek přesvědčivě na naši stranu. Dobrým výkonem na sebe upozornil Dan Němec, který u nás hostuje z Olomouce. Ovšem poděkování patří všem hráčům, kteří do utkání nastoupili.

Připomínky

Potěšilo nás, že i na utkání rezervního týmu zůstali diváci, kteří nás podporovali a tleskali pohledným akcím.

Zprávu sepsal: Pavel Pala