Kopřiva, M. Pořízek, Vinter, Monček, Novák, P. Pořízek, Jordánek, O. Kovář, J. Školař, M. Kovář, Gibala, Chalabala, Juřínek, Fialka, Soural – Janský, Mazal, Svoboda, Šmakal, Šenk.

Jordánek 5 (P), Soural 5 (P), O. Kovář 5 (P), J. Školař 5 (P), M. Kovář 2 Gibala 2

Realizační tým

Trenéři: Wognitsch, Vala
Fyzio: Jarča Matulová

Zhodnocení utkání

Netradiční utkání pod umělým osvětlením se sehrálo v netradiční čas čtvrtečního večera od sedmé hodiny večerní v Cacovické kleci. Domácí Dragon Brno v moravském derby hostil Vyškov. Právě Vyškov své poslední pohárové utkání sehrál poslední den v září, a jelikož zápas se Slavii byl kontumován, vyškovské Áčko mělo více než měsíční pauzu bez ostrého utkání.

Poslední utkání pro oba celky tohoto roku lépe rozehráli domácí. Po zahajovacím výkopu vyvinuli tlak na vyškovské borce a po vyhraném mlýnu položil první pětku brněnský Sedlák. S dalším časem se i hosté dostávali více do hry a trápili brněnskou obranu. V desáte minutě domácí hráč inkasoval červenou kartu a domácí museli zbytek utkání dohrávat ve čtrnácti. Početní převahu se Vyškovu podařilo zúročit o několik minut později, kdy první pětku Vyškova položil Jordánek. Domácí byli více pod tlakem a chybovali, žloutou kartu po nedovoleném zákroku inkasoval brněnský hráč Shutz a Vyškov se dostal do ještě větší početní převahy. Do konce prvního poločasu se prosadil Školař a Soural, po první půli tedy Vyškov vedl 5:19.

V druhém poločase ještě Vyškov stihl navýšit své vedení, Ondra Kovář položil čtvrtou pětku pro hosty a ti rázem vedli už 5:24 a zdálo se, že je utkání rozhodnuto. Avšak domácí nevzdali utkání a po návratu hráče se žlutou kartou položili druhou pětku, navíc vyškovský hráč inkasoval za pozdní skládku bez míče žlutou kartu, a počty hráčů na poli se vyrovnaly. Dragon dostával svého soupeře často pod tlak, Vyškov častěji chyboval, a byla z toho další pětka pro domácí. Rozdíl skóre se tak ztenčil na pouhých 5 bodů, což znamenalo jedno položení. Urputný souboj obou týmů lépe využili domácí, a po přečíslení na kraji hřiště dokonali obrat utkání. Při této pětce přišla další žlutá karta pro vyškovského hráče a domácí se radovali. V samotném závěru připadlo ještě jedno položení, po rojové hře tak stanovili konečný výsledek 36:24. Hráči Vyškova už neměli na zvrat utkání čas i síly, a domácí Dragon Brno se tak radoval z výhry.